Belföldes előrakó

Popovicsgabor CE jogosítvány  Bárhol 8 febr 2016

Nemzetközi fuvarozást végző cégünk belföldi előrakót keres nyerges-ponyvás szerelvényeinkre. Mottónk: Megbecsüljük az embereinket
Feladatok: Nemzetközis pilóta helyett itthoni le/felrakás elvégzése, kifele menő fuvarral elindulás
Munkavégzés ideje:Távolabb lakóknak maximum hetelős, Bp közelieknek általában otthon alvós
Előny: Ha Budapest és vonzáskörzetében lakik

Amit kínálunk:
-havi fix bérezés 230 ezer ft nettó jövedelem
Egyéb kedvezmények
-Lehetőség kedvezményes lakásvásárlásra.
Kisebb tartozások kiváltása kedvezményes vállalati hitelre
-AETR rendelet szerinti törvényes munkavégzés
-modern fiatal flotta, vontatók a lehető legjobb felszereltséggel
Feltételek:
legalább 1 év tapasztalat
Digitális sofőrkártya
CE kategória
PÁV III legalább
GKI

bővebb tájékoztatás telefonon
0670/488-8624

Cégnév: 1239 Budapest