GÉPJÁRMŰVEZETŐ „C” kategóriás járművezetői engedéllyel.

BiofilterZrt C jogosítvány  Törökbálint, Pest, Magyarország 18 szept 2015

Környezetvédelmi cég törökbálinti telephelyére GÉPJÁRMŰVEZETŐ pozícióra azonnali kezdéssel munkatársat keres „C” kategóriás járművezetői engedéllyel.

A Biofilter Zrt. 100%-ban magyar családi tulajdonban lévő, 25 éve stabilan működő környezetvédelmi vállalkozás.

Feladatkör:

– Szállítási és fuvarozási feladatok (60 l-es hordók megemelése, rakodóval)
– Adminisztratív feladatok ellátása, készletek kezelése

Elvárások:

– „C” kategóriás járművezetői engedély
– GKI igazolvány
– Önállóság és felelősségteljes munkavégzés
– Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

– 25 éve működő cég, stabil munkahely
– Alkalmazotti jogviszony
– Modern gépjárműpark

Munkavégzés helye: Törökbálint

Ha felkeltette érdeklődését a lehetőség, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a hr@biofilter.hu e-mail címre.