This job listing has expired and may no longer be relevant!
2 Júl 2018

CENemzetközi gépkocsivezető Ózd

Max-Transport Bt. – Közzétette maxtransport2 Bárhol

Ózdi telephelyű fuvarozó cég keres megbízható, magára, munkájára és munkaeszközére igényes gépkocsivezetőt nemzetközi munkára, hosszú távra.

Fiatal, rátermett, szakmát megtanulni akaró gépkocsivezetők számára betanulási lehetőséget is tudunk biztosítani.

Elvárások:

érvényes C, E kategóriás jogosítvány

digitális gépjárművezetői kártya

GKI kártya

AETR szigorú betartása

felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

stabil háttér

pontos, előre kiszámítható bérrendszer

fiatal, karbantartott, tiszta járművek

kocsigazdás rendszer

segítőkész háttércsapat

választható többféle munkarend és fuvarozási viszonylat

fuvarfeladatok telephelytől telephelyig

Kérjük részletes Önéletrajzuk elküldését az info@maxtransport.hu-ra.

További kérdések esetében érdeklődni a 30/314 34 70-es telefonszámon lehet.

Cég címe: 3759 Aggtelek

Kategória: Nemzetközi gépkocsivezető. Jogosítvány: CE. Állás címkék: gépkocsivezető, nemzetközi, és Ózd.

Most adja fel álláshirdetését! Szeptember 30-ig 20%-os kedvezménnyel!Hirdetés feladása

Bezárás