A SZAM SPED Kft. munkatársat keres, váltós gépkocsivezető munkakörbe Nagykáta 100 kilométeres körzetéből

SZAM SPED Kft. CE jogosítvány  Nagykáta, Magyarország 29 ápr 2022

A SZAM SPED Kft. munkatársat keres, Nagykáta 100 kilométeres körzetéből váltós gépkocsivezető munkakörbe.

Feladatok:
Normál kereskedelmi áru szállítása belföldi, illetve Szlovák útvonalakon.

Az álláshoz tartozó elvárások:
C + E kategóriás jogosítvány.
legalább 2 éves nyerges szerelvény vezetésében szerzett
gyakorlat.
precizitás, pontos munkavégzés.
GKI kártya.

Amit kínálunk:
Nagykátára történő bejárás teljes mértékű térítése.
Személygépjárművel parkolási lehetőség.
Hétfőtől péntekig tartó hetelős munkarend.
Minimum egy, általában két hetes váltás.
3 évnél fiatalabb SCANIA gépjárművek országos szerviz hálózattal.
Korrekt bruttó bér bejelentéssel, cafateriával és magánegészségügyi ellátással.
Fizetett szabadság.

Akár azonnali kezdéssel, hetelős munkarendben.
Érdeklődni a +36302558251 -es telefonszámon, vagy a rusznyak.laszlo@szamsped.hu e-mail címen lehet.

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!