This job listing has expired and may no longer be relevant!
26 Már 2019

CE Kamionsofőr

Rudi Transport Kft. – Közzétette karrier Budapest, Budapest, Magyarország

A Rudi Transport Kft. Magyarország meghatározó, hűtött áruszállítással foglalkozó és logisztikai szolgáltatást nyújtó vállalata

Belföldi tehergépjármű vezető munkatársakat keres kamionos fuvarfeladatra Budapestre

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • Hűtött élelmiszer szállítás
  • Az áru felrakodása
  • Dokumentáció-, visszáru-, göngyöleg- és készpénzkezelés
  • Szállítólevelek és számlák kezelése
  • Pontos és körültekintő elszámolás a túrák végén
  • A gépjármű tisztán tartása kívül és belül egyaránt

Az állás betöltéshez tartozó elvárások:

  • CE kategóriás jogosítvány
  • Érvényes GKI igazolvány
  • Fuvarozásban szerzett gyakorlat
  • Pontos, megbízható, rugalmas munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Nappalos műszak. (hajnali indulás, délutáni érkezés)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható, stabil, magyar tulajdonú vállalatnál

Munkavégzés helye:

Budapest

Önéletrajzokat várjuk a karrier@ruditrans.hu címre.

Cégnév: 7623 Pécs, Martyn Ferenc u. 2/1

  • karrier@ruditrans.hu (Önéletrajz küldése)

Kategória: Belföldi gépkocsivezető. Jogosítvány: CE.

- 30% kedvezmény a Prémium hirdetés árából július 5.-ig!Hirdetés feladása

Bezárás