autóbuszvezető dolgozói járatra

mrreisen D jogosítvány  Budapest, Budapest, Magyarország 14 nov 2019

Állásajánlat leírása

A személyszállítással foglalkozó MR Reisen Kft.

autóbuszvezetői

 feladatok ellátására munkatársat keres.

Feladata:

 Munkavállalók szállítása napi rendszerességgel Budapest XIII. kerület Árpád híd – Szigetszentmiklós útvonalon (dolgozói járat)

Elvárások:

  • Szakmai tapasztalat,
  • Szabálykövető magatartás,
  • D kategóriás vezetői engedély,
  • Érvényes GKI igazolvány,
  • Orvosi alkalmasság,
  • Ápolt megjelenés,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Munkakörhöz tartozó dokumentumok pontos vezetése,
  • PÁV II.

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • XIII., XV., II., III., kerületi lakhely.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Versenyképes fizetés.

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII.  kerület Árpád híd, Szigetszentmiklós

Az MR Reisen Kft. a hatályos adatvédelmi szabályok és a Társaság Adatvédelmi és adatbiztonsági szabályzata szerint kezeli a munkára jelentkezők személyes adatait. A Társaság hatályos Adatvédelmi és adatbiztonsági szabályzata cégünk honlapján a „GDPR” menüpont alatt érhető el.

Cégnév: MR REISEN KFT

Fényképes önéletrajz megküldése az allas@mrreisen.com e-mail címre.