Belföldes gépkocsivezető C+E kategóriában

SZAM SPED KFT. CE  Magyarország 10 szept 2021

A SZAM SPED Kft. munkatársat keres, gépkocsivezető munkakörbe Nagykátai indulással és érkezéssel. Akár azonnali kezdéssel, hetelős munkarendben ahol minden hétvége szabad. Érdeklődni a +36302558251 -es telefonszámon, vagy a uh.depsmazs@depsmazs e-mail címen lehet.

A SZAM SPED Kft. munkatársat keres, gépkocsivezető munkakörbe Nagykátai indulással és érkezéssel.

Feladatok:
– Normál kereskedelmi áru szállítása belföldön, alkalmanként Szlovákia déli részére.

Az álláshoz tartozó elvárások:
– C + E kategóriás jogosítvány, GKI Kártya
– Legalább 2 éves nyerges szerelvény vezetésében szerzett gyakorlat
– Precizitás, pontos munkavégzés
– Munkaeszközök tisztántartása, megóvása

Amit kínálunk:
– Munkába járás támogatása
– Fix, bejelentett alapbér
– 420.000 – 440.000 Forint átlag kereset
– Kafetéria
– Egészségügyi ellátás
– Védőfelszerelés, munkaruha
– Három évnél fiatalabb SCANIA szerelvények

Akár azonnali kezdéssel, hetelős munkarendben ahol minden hétvége szabad.

Érdeklődni a +36302558251 -es telefonszámon, vagy a uh.depsmazs@depsmazs e-mail címen lehet.

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

1791 összes megtekintés, 26 ma Nyomtatás