Gépkocsivezetőt, gépjárművezetőt keresünk belföldi áruterítésre!

First Cool Partner C jogosítvány  Bicske, Fejér, Magyarország 24 ápr 2019

Dinamikusan fejlődő, élelmiszerszállítással foglalkozó cég, műszakilag rendezett járműparkkal hosszú távra keres tapasztalt tehergépkocsi vezetőket Üllő és Bicske
telephelyekre.

Amit kínál a cég:
– határozatlan idejű, hosszú távú munkalehetőség, azonnali kezdéssel
– akár nettó 450 000 Ft havi kereseti lehetőség
– kulturált munkakörülmény
– rugalmas műszakbeosztás, napi 2-3 forduló biztosítása
– munkaruha, munkavédelmi cipő
– állandóan megújuló géppark

Munkavégzés helye:
Üllő, Bicske

Előnyt jelent:
Üllőhöz vagy Bicskéhez közeli lakóhely

Feladat:
– a tehergépkocsi áruval való megtöltése a raktárnál és az áru lerakása a boltnál.
– az üzletek részére árukiszállítás.
– az üzletekből a göngyöleg és visszáru elszállítása a raktárba.
– az áruval, rakománnyal kapcsolatos dokumentumok kezelése.
– a menetokmányok és a tehergépkocsi átadás-átvételi jegyzőkönyv vezetése

Elvárások:

– C (E) kategóriás jogosítvány
– GKI kártya
– digitális gépjárművezetői kártya
– emelőhátfal kezelői vizsga
– áruterítési tapasztalat
– járművek előírásszerű használata

Cégnév: First Cool Partner

Jelentkezés az alábbi telefonszámon hétköznap 8-18 óra között: 06 20/988-8338