4 jún 2018

CBelföldi gépjárművezető – C kategória – KECSKEMÉT

Waberers belfold – Közzétette Waberers belfold Kecskemét, Bács-Kiskun, Magyarország

Állásajánlat leírása

A Waberers- Szemerey Logisztika Kft. munkatársat keres

Belföldi gépjárművezető – C kategória – KECSKEMÉT

Feladatok

  • Áruterítés
  • Tehergépkocsikkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • A szállítandó áru rakodása
  • Napi bejárós, egy műszakos munkarend

Elvárások

  • C kategóriás jogosítvány
  • GKI igazolvány
  • PÁV I, II, vagy III
  • Digitális gépkocsivezetői kártya
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • Kecskemét közeli lakhely
  • Áruterítésben szerzett tapasztalat

Szükséges kompetenciák

  • Megbízhatóság
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Önállóság

Amit a Waberer’s kínál

  • Stabil munkahely
  • Kiszámítható, fix bérezés
  • Bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • 0-24 órás szerviz szolgálat, fiatal-modern flotta
  • Napi bejárós munkavégzés

Cég címe: XXIII. kerület, BILK Logisztikai Központ

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, érdeklődjön a a 06-20/524-0898-as telefonszámon.

Kategória: Belföldi gépkocsivezető. Jogosítvány: C.

Job expires in 13 nap.

Bezárás