Belföldi gépjárművezető – CE kategória – Budapest – BILK

Waberers belfold CE jogosítvány  Budapest, Budapest, Magyarország 26 okt 2018

A Waberer’s- Szemerey Logisztika Kft.  munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Belföldi gépjárművezető – CE kategória – Budapest

Feladatok:

  • Friss áru szállítás

Elvárások:

  • C+E kategóriás jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Napi bejárós, két műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • GKI igazolvány
  • Digitális tachográfkártya
  • PÁV igazolás
  • Budapesti vagy közeli lakhely

Szükséges kompetenciák:

  • Megbízhatóság
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Önállóság

Amit a Waberer’s kínál:

  • Stabil munkahely
  • Bejelentett munkaviszony
  • 0-24 órás szerviz szolgálat, fiatal-modern flotta
  • Napi bejárós munkavégzés

Cégnév: 1239, Budapest, Európa utca 6.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, érdeklődjön a 20/524-0898-as telefonszámon vagy jelentkezzen a karrier oldalunkon az adatlap kitöltésével.