BelföldI gépjárművezető – CE kategória Tandempót – Biatorbágy

Waberers belfold CE jogosítvány  Biatorbágy, Pest, Magyarország 8 nov 2018

A Waberer’s- Szemerey Logisztika Kft. keresi új munkatársát belföldi áru szállításra, CE kategóriával, tandempótos tehergépjárműre, napi bejárós munkarendben!

Feladatok

  • Országos áruterítés (száraz, hűtött és fagyasztott áru)
  • Telephely: Biatorbágy
  • Tehergépkocsikkal kapcsolatos adminisztráció ellátása
  • A szállítandó áru rakodása elektromos vagy kézi békával

Elvárások

  • C+E kategóriás jogosítvány
  • GKI igazolvány
  • PÁV I, II, vagy III
  • Digitális gépkocsivezetői kártya
  • Tandemes vagy nyerges tapasztalat
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Napi bejárós, egy műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Biatorbágy közeli lakhely
  • Áruterítésben szerzett tapasztalat

Szükséges kompetenciák

  • Megbízhatóság
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Önállóság

Amit a Waberer’s kínál

  • Stabil munkahely
  • 0-24 órás szerviz szolgálat, fiatal-modern flotta

Cégnév: 1239, Budapest, Európa utca 6.

Szívesen lenne csapatunk tagja, hívja a 06-20/524-0898-as telefonszámot vagy jelentkezzen karrier oldalunkon!