Tehergépjármű vezető – belföldi munkavégzésre (hetelős vagy napi bejárós)

HOPI Hungária Kft. CE jogosítvány  Gyál, Magyarország 14 márc 2024

HOPI HUNGÁRIA KFT. Magyarország egyik piacvezető, komplex szolgáltatásokat nyújtó és nemzetközi háttérrel rendelkező logisztikai szolgáltató vállalata munkatársat keres a TEHERGÉPJÁRMŰ VEZETŐ pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • belföldi, jellemzően élelmiszer szállítással kapcsolatos fuvarfeladatok végzése hűtős vagy ponyvás nyerges szerelvénnyel „hetelős” munkarendben (hétfő – péntek ütemezésben)
  • vagy belföldi, jellemzően élelmiszer szállítással kapcsolatos fuvarfeladatok végzése hűtős vagy ponyvás nyerges szerelvénnyel „napi bejárós” munkarendben – gyáli kezdés – gyáli végzés (hétfő – péntek, esetenként szombat ütemezésben)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • érvényes “E” kategóriás gépjárművezetői jogosítvány
  • érvényes Gépjárművezetői Képesítési Igazolvány (GKI kártya)
  • targoncás vizsga (3312, 3313)
  • erkölcsi bizonyítvány • digitális sofőrkártya
  • pontos, kitartó, dinamikus munkavégzés
  • jó kommunikációs, problémamegoldó készség
  • önálló munkavégzésre alkalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • elsősorban, de nem kizárólag Budapest környéki jelentkezőket várunk
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkahely, munkalehetőség
  • fix, bejelentett munkahely
  • kiemelt bérezés, és versenyképes juttatási csomag
  • munkába járási támogatás
  • Cafetéria
  • munkavégzés helye: Magyarország, központi telephely: Gyál
  • kizárólag belföldi fuvarok
  • modern EUR 6-os géppark (SCANIA)
  • céges mobiltelefon
  • régi/új kollégák között fiatalos munkahelyi környezet
  • rugalmas beosztás

Kérem küldje el jelentkezését a következő címre: SSZATMARI@HOPI.HU

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: HOPI Hungária Kft.