Buszvezető állás nemzetközi utakra

grbus D jogosítvány  Bárhol 24 júl 2019

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz, motivációs levél

Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Szükséges nyelvtudás: angol

Munkakör megnevezése: Személyszállító, Gépkocsivezető

Európai uniós turistautak szakszerű lebonyolítására keresünk, gyakorlattal rendelkező szakembereket.

Elvárások:
Több éves, balesetmentes, buszos vezetői gyakorlat.
Érvényes jogosítvány, GKI, vezetői kártya.
EU útvonalak ismerete.
Pozitív attitűd, ügyfélközpontú hozzáállás.
Kiemelkedő problémamegoldó képesség.
A szakterülettel járó összes feladat ismerete, ezek vállalása.
Alapfokú angol nyelvismeret.

Amit kínálunk:
A szabályzások betartásával elvégezhető fuvarfeladatok.
Irreális levonásoktól mentes elszámolás.
A minőségi munkáért cserébe, ennek megfelelő minőségi bérezés.

Kérem a jelentkezéseket e-mailben megküldeni részünkre, részletes, fényképes szakmai önéletrajz és bemutatkozó levél formájában. Előző munkahelyek, bejárt útvonalak, vezetett típusok részletes megjelölésével.