This job listing has expired and may no longer be relevant!
15 Júl 2019

C C kategóriás jogosítvánnyal megbízható gépjárművezető kollégákat keresünk!

Inter-VM – Közzétette Soforallas.com Budapest, Budapest, Magyarország

Megkérdeztük gépjárművezető kollégáinkat, miért jobb nekik az Inter-VM Trans Kft. nél dolgozni mint az előző munkahelyükön.

az alábbi válaszokat kaptuk:

  1. kiszámíthatóbb fuvarfeladatok
  2. több fizetés
  3. folyamatosan van munka
  4. többet vagyok otthon
  5. profibb csapat
  6. közelebb van
  7. stabilabb háttér
  8. időben történik a bérkifizetés

Amennyiben munkahelyváltáson gondolkozik, és kollégáink véleménye felkeltette önben az érdeklődést, jelentkezzen hozzánk gépjárművezetőnek.

  • fuvarok C (7,5t) és C+E (24t) kategóriában
  • kimagasló kereseti lehetőség
  • pontos bérkifizetés (minden hónap 10-ig)
  • rugalmas munkavégzés
  • modern, kényelmes járműpark (Iveco Eurocargo)
  • előre meghatározott útvonalterv
  • okostelefon, internet hozzáféréssel
  • korrekt vezénylés

Elvárások:

  • C kategóriás jogosítvány
  • PÁV I. vagy PÁV II. vagy PÁV III. igazolás
  • GKI igazolvány
  • Digitális gépjárművezető kártya

Átlag kereset: “C” kategória 300-500.000 Ft

– FIX napidíj+bónusz
– bejárási hozzájárulás
– éves oktatás
– hűség bónusz

Cégünkről: 100%-ban magyar tulajdonú, 330 főt foglalkoztató 1999. óta nemzetközi és belföldi közúti áruszállítással, (egész Európa, kiemelten Nyugat Európa és a skandináv régió területén,) valamint belföldi személyszállítással foglalkozik.

További információ érdeklődjön telephelyünkön, vagy keressen fel minket az alábbi elérhetőségeinken.

Érdeklődni munka napokon (hétfő-péntek 08h-16h között) +36 30 588 9888 vagy b.gabor@intervm.hu

Kategória: 7,5 tonnás teherautó. Jogosítvány: C. Salaries: 400 000 - 500 000 Ft.