Nemzetközi sofőr „C” kategóriával, akár 900.000ft/hó

agroszolg C jogosítvány  Hajdúböszörmény, Magyarország 9 febr 2024

– Hosszú távra tervezel és szeretnél jó csapatban dolgozni? Jelentkezz hozzánk most! 30 éve nemzetközi szállítmányozással foglalkozó hajdúböszörményi telephelyű cég keres, flottabővítés miatt,  nemzetközi tapasztalattal rendelkező gépkocsivezetőt uniós munkára, nyerges fülkével rendelkező 18T SCANIA-ra és RENAULT-ra. Az autók minden kényelmi funkcióval el vannak látva. Nagy fülke, automata váltó, hűtővel felszerelt.

Ponyvás emelőhátfalas.

MINIMUM KINT TÖLTÖTT IDŐ 3 HÉT!

Elvárások:

  • Digitális gépjárművezető kártya,
  • C jogosítvány,
  • GKI, büntetlen előélet,
  • NEMZETKÖZI TAPASZTALAT

  • Útvonaltervezés, Útvonalkövetés, saját GPS
  • Referencia
  • Uniós fuvarfeladatok.
  • Kocsigazda rendszer
  • Telefon

Amit kínálunk:

  • Napidíjas Bérezés! Pontos időbeni fizetés.
  • Saját gépkocsi.
  • Rendszeresen Szervizelt, Nemzetközi Felszereltségű Nagy Fülkés Autók.
  • Útdíj Fizető Készülékek
  • Üzemanyagkártyák a tankolásokhoz.
  • Az Autók Hűtővel És Klímával szereltek.
  • Hosszú Távú Munkalehetőség.

Kis családi cég révén korrekt HOSSZÚTÁVON DOLGOZNI AKARÓ, Gyakorlott megbízható és leinformálható sofőrök jelentkezését várjuk!!!

Érdeklődni e-mailben vagy telefonon hétfőtől péntekig 9:00-15:00h-ig.

Email: agroszolg04@gmail.com
Telefonszám: 06-30-190-40-59

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: AGROSZOLG TRANSPORT KFT