Cégen belüli éjszakai szállító

Unix Autó Kft C jogosítvány  Budapest, Budapest, Magyarország 12 jan 2017

Állásajánlat leírása

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

A több mint 25 éve működő UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az elmúlt három évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már közel 3000 munkavállalót foglalkoztatunk. Jelenleg több mint 1000 autónkkal juttatjuk el partnereink számára a megrendelt alkatrészeket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

SOFŐR – ÁRUSZÁLLÍTÓ (ÉJSZAKAI)

Feladatok:

  • Az Unix Autó raktárai között a termékek pontos és sérülésmentes szállítása
  • Budapestről indulás, fix belföldi útvonalak
  • A termékek fel- és lepakolása, áruátvétel adminisztrációja
  • Állandó éjszakai munkavégzés 21:00 – 06:00 óra között (heti 5 munkanap)

Elvárások:

  • „C” kategóriás jogosítvány
  • GKI igazolvány
  • Digitális gépjárművezetői kártya
  • Minimum 2 éves gépkocsivezetői, sofőri gyakorlat
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Országos és budapesti helyismeret
  • Rugalmasság, megbízhatóság, felelősségtudatosság
  • Emelőhátfal vizsga és „E” kategóriás jogosítvány előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, stabil munkabér
  • Hosszú távú munkahely
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény a vállalat által forgalmazott termékekből

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Cégnév: 1097 Budapest, Timót utca 5.

Pályázatodat fényképes önéletrajz és fizetési igény megjelölésével az alábbi linkre kattintva töltheted fel adatbázisunkba: