Éjszakai Sofőr-Áruszállító

Farlau Kft. B jogosítvány  Budapest, Budapest, Magyarország 25 ápr 2019

Állásajánlat leírása

ÁLLÁSLEHETŐSÉG éjszakai Sofőr-Áruszállító pozícióban

Egy nemzetközi szállítási és logisztikai professzionális megoldásairól ismert cég alvállalkozójaként keresünk hosszútávra, éjszakai műszakban dolgozó belföldi sofőr-áruszállító munkatársat

Feladatok:

  • 10 raklapos, emelőhátfalas teherautóval való áruszállítás
  • Az áru gépkocsira való fel és lerakodása békával
  • A termékek összekészítése, majd megadott címre történő sérülésmentes szállítása, Budapestről való indulással és visszaérkezéssel (BILK Központ)
  • Sofőri tevékenység utáni adminisztráció

Feltételek/elvárások:

  • Hasonló munkakörben, hasonló méretű autóval szerzett tapasztalat
  • B kategóriás (102-es) jogosítvány (C kategóriás jogosítvány előny!)
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • ADR (1.3) engedély
  • Emelőgépkezelői engedély
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Problémamegoldó készség, határozottság
  • Állandó éjszakai munkarendben való feladatvégzés (hétfőtől-péntekig)

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bér
  • Stabil vállalati háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Érdeklődni a +36-70/547-1063-as és +36-20/348-7886-os telefonszámokon lehet!

Cégnév: Farlau Kft.

Érdeklődni a +3670/547-1063-as és +36-20/348-7886-os telefonszámokon lehet!