ÉJSZAKAI TEHERAUTÓ SOFŐR

Unix Autó Kft C jogosítvány  Bárhol 17 dec 2018

Állásajánlat leírása

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az “Év Magyar Vállalata” elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3700 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

(Budapest- Logisztikai központ)

Veled szeretnénk dolgozni, ha:

  • Van „C” kategóriás jogosítványod
  • Rendelkezel GKI igazolvánnyal és
  • Digitális gépjárművezetői kártyával
  • Legalább 1 éves gépkocsivezetői tapasztalatod van
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés jellemez
  • Rugalmas és terhelhető személyiség vagy
  • Alapszinten értesz a számítógéphez

Feladatok, amiket Rád bíznánk:

  • Az Unix Autó raktárai között a termékek pontos és sérülésmentes szállítása
  • Budapestről történő indulás, fix belföldi útvonalak megtétele
  • Szállításra előkészített árú mozgatása, áruátvétel adminisztrálása
  • Szállítási rend pontos betartása
  • Állandó éjszakai munkavégzés hétfőtől-péntekig

Amit kínálunk Neked:

Stabil, magyar vállalati háttér
Bejelentett, kiszámítható jövedelem, elérhető bruttó 410.000 Ft.

  • fix alapbér
  • napi prémium
  • napi extra bónusz
  • műszakpótlék

Vonzó béren kívüli juttatások
Fiatal, kényelmes autók

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Cégnév: 1097 Budapest, Timót utca 5.

Jelentkezésedet az alábbi linkre kattintva tudod feltölteni: