10 okt 2018

BÉjszakás Diszpécser

Unix Autó Kft – Közzétette Unix Autó Kft Budapest, Budapest, Magyarország

Állásajánlat leírása

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az “Év Magyar Vállalata” elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3500 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

ÉJSZAKÁS DISZPÉCSER
Állandó éjszakai munkavégzés
Budapesti munkavégzési hely

Feladatok:

  • Éjszakai kiszállító munkavállalók irányítása
  • A cég kiszállításának koordinálása
  • Pontos indulások biztosítása
  • Saját gépkocsik irányítása és elszámoltatása
  • Gépkocsivezetők beosztásának elkészítése, naprakész vezetése
  • Kommunikáció és napi szintű kapcsolattartás a sofőrökkel
  • Együttműködés a raktári társterületekkel
  • Adminisztrációs feladatok ellátása (szabadság kiadás stb.)
  • Új munkavállalók beillesztése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Gépkocsivezetők irányításában, elszámoltatásában szerzett gyakorlat
  • Kimagasló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számitógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • Biztos, bejelentett, versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Céges mobiltelefon
  • Fiatalos csapatban történő munkavégzés
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Nagyvállalati háttér

CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Cég címe: 1097 Budapest Timót utca 5.

Pályázatodat az alábbi linkre kattintva tudod felöltenihttp://www.unixauto.hu/Unix_Allasborze.aspx?Azon=406&telepPsz=1000vagy az alábbi email címre küld el:hr@unixauto.hu

Kategória: 3,5 tonnás teherautó. Jogosítvány: B.

Job expires in 23 nap.

Bezárás