29 dec 2016

CEFlottabővülés miatt 1 fős járatokra, nemzetközi gépkocsivezetőket keresünk.

toalmaskft – Közzétette toalmaskft Tóalmás, Pest, Magyarország

Flottabővülés miatt 1 fős járatokra, oda-vissza járós munkára nemzetközi gépkocsivezetőket keresünk.

Cég címe: 2252 Tóalmás

Elvárásaink:
  • C / E kategóriás vezetői engedély
  • érvényes GKI
  • digitális tachográf kártya
  • gyakorlat
  • közeli lakhely
Járműparkunk:
  • jelenleg: Renault T460, MB Actros és DAF XF  EURO 6-os, nyergesvontatók (érvényes garanciával, max. életkor 2 év)
  • teljes flotta csere lesz és kizárólag a legnagyobb fülkéjű, jól felszerelt, automata MB Actros és DAF XF vontatók érkeznek
  • Krone / Kögel / Schmitz ponyvás pótkocsik
  • járműveink mindenféle automata útdíjfizető készülékekkel fel vannak szerelve
Munkarend:
  • indulás / érkezés tóalmási telephelyünkről és -re
  • 4-10 nap munka / 1-2 nap pihenő (megbeszélés szerint változtatható)
  • minden sofőrnek állandó jármű
  • állandó körfuvarok
  • kiszámítható munkavégzés
  • érdekegyeztetés / családias légkör
Fuvarfeladatok:
  • HU - DE / HU - FR esetenként HU - GB fuvarok
Bérezés:
  • 60 Euro / nap külföldi napidíj
  • induláskor vagy érkezéskor belföldi rakodás esetén 15 / 15 Euro fel- és lerakónként
  • munkába járási hozzájárulás 9 Ft/km
  • minden hónap 10-éig pontosan kifizetve
  • utalás megbeszélés szerint forintban vagy euróban
Jelentkezés telefonon Maka Zoltánnál 06 29 800 435 vagy 06 29 800 434 hétköznap 8-17 óra között.Önéletrajz küldés: cmr@toalmas.com (bármikor küldhető)

Kategória: Nyergesvontató. Jogosítvány: CE. Salaries: 300 000 - 400 000 Ft.

Job expires in 4 napok.