Fuvaros – sofőr

Etna B jogosítvány  Budapest, Budapest, Magyarország 15 márc 2017

A 25 éve stabilan működő, generálkivitelezéssel valamint belsőépítészettel foglalkozó Etna Kft., saját csapatába keres új kollégát, Fuvaros-Sofőr munkakörbe.

Feladatok:
• A cég tulajdonában álló gépjármű (3,5 t alatti, Fiat Ducato) vezetése
• Az építkezéshez szükséges anyagok, gépek és szerszámok szállítása
• Szállító- és menetlevél pontos és naprakész vezetése
• Segédkezés a rakodási feladatokban

Elvárások:
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• B kategóriás jogosítvány (min.5 éves balesetmentes közlekedés)
• Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
• Csapatmunka, terhelhetőség

Amit kínálunk:
• Dinamikus, fiatalos csapat
• Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest és agglomerációs körzete

Cégnév: 1103 Budapest, Gyömrői út

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és szívesen lenne lendületes csapatunk tagja, akkor várjuk fényképes szakmai önéletrajzát „2016-302-14” tárgymegjelöléssel a következő e-mail címre: fuvaros@etnakft.hu. Kísérőlevelében kérjük tüntesse fel bérigényét.