19 jan 2018

CGépjárművezető Győr-Almásfüzítő

Waberers belfold – Közzétette Waberers belfold Almásfüzitő, Komárom-Esztergom, Magyarország

A Waberer’s- Szemerey Logisztika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Azonnali belépéssel, Belföldi gépjárművezetőt győri-almásfüzítői telephelyre

Feladatok:

  • az áru sérülésmentes továbbítása a megrendelőknek
  • rakodás

Elvárások:

  • C kategóriás jogosítvány
  • GKI kártya
  • Digitális sofőrkártya
  • PÁV igazolás
  • gyors, pontos munkavégzés
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Előny:

  • Emelő hátfalas vizsga

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • hosszú távú, stabil háttér
  • versenyképes fizetés

Cég címe: • Budapest (XXIII. kerület)- BILK Logisztikai Központ

További információkért keresse kollégánkat a 36 30 214 26 06-os telefonszámon vagy küldje el önéletrajzát a Bodrogi.Istvan@waberers.com e-mail címre.

Kategória: Belföldi gépkocsivezető. Jogosítvány: C.

Job expires in 28 napok.