Gépjárművezetőt keresünk

eeefjob B jogosítvány  Budapest, Budapest, Magyarország 13 szept 2018

Magyarország egyik legnagyobb élelmiszer-ipari nagykereskedése,

Budapest XV. kerületi telephelyére

Gépjárművezető munkakörbe

munkavállalókat keres.

Feladatok:
– a kiszállítandó áruk autóra való felpakolása

– címlista szerinti árukiszállítás, terítés

– készpénzkezelés értékfelelősséggel

Elvárás:

– jó fizikum

– szorgalom

– rátermettség

– korai munkakezdés

Feltétel:

– erkölcsi bizonyítvány

– B kategóriás jogosítvány

Előny:

– élelmiszeripari területen szerzett tapasztalat

– korábbi gépjárművezetői tapasztalat

– telephelyhez közeli lakóhely

Juttatások:

– jó munkaközeg

– kiváló munkafeltételek

– kiemelt bérezés

Cégnév: Budapest

Amennyiben képesnek érzi magát a feladat ellátására és szeretne egy jó csapatban dolgozni, küldje meg fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a pravitz.peter@chefmarket.hu e-mail címre, a tárgyban feltüntetve „Gépjárművezető”.