Gépkocsivezető 4 kezes

Hungart C jogosítvány  Érd, Pest, Magyarország 2 júl 2020

Állásajánlat leírása

Feladatok

  • Vezetés 4 kézben külföldön és belföldön hétvégi itthon tartózkodással
  • Rakodás, érzékeny szállítmányok biztonságos kezelése
  • Gépjárművek körüli feladatok ellátása
  • Csomagolási feladatok belföldön, eseti jelleggel
  • Alkalmanként telephelyi munkavégzés

Elvárások

  • C típusú jogosítvány
  • Minimum 1 év járművezetői tapasztalat
  • Digitális sofőrkártya
  • GKI igazolvány
  • PAV II. vagy III. vizsga
  • Nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség
  • Ápolt megjelenés és jó kommunikációs készség

Előny

  • CE típusú jogosítvány
  • Emelőhátfal kezelői igazolvány
  • Érd és vonzáskörzetében élő jelentkezők
  • Nem dohányzó

Mit kínálunk

  • Korszerű, európai szintű gépjárműpark és munkakörnyezet
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Korrekt, versenyképes jövedelem
  • Hétvégék otthon

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal. Az oneletrajz993@gmail.com e-mail címen lehet. Csak az elvárásoknak maradéktalanul megfelelő jelentkezőknek áll módunkban visszajelezni.

Cégnév: Hungart Logistic Kft