This job listing has expired and may no longer be relevant!

Gépkocsivezető

HAT-AGRO Higiénia Kft. B  Magyarország 4 nov 2021

A több, mint 20 éves, több nemzetközi gyártó kizárólagos hazai képviseletét ellátó HAT-AGRO Higiénia Kft., mely a magyar állathigiéniai piac meghatározó kereskedő és szolgáltató cége megbízható, munkájára igényes gépkocsivezetőt keres győri telephelyére.

Főbb feladatok:
• Rendelések kiszállítása a HAT-AGRO Higiénia Kft. győri telephelye és magyarországi partnerei között túrajáratban
• Szállítási feladatok ellátása
• Renault Master megpakolása és leszedése
• A szállítással összefüggő adminisztrációk ellátása (szállítólevél, fuvarlevél)
• Következő napi szállítmány összekészítése a raktárban
• Napi munkakezdés aznapi visszaérkezéssel, teljes munkaidős foglalkoztatással
• Tehergépjárművekre alkalmazott szabályok, előírások betartása
• Alkalmanként kisebb raktári munkák elvégzése

Kötelező elvárások:
• B kategóriás jogosítvány
• Küldeménydarabos ADR vizsga és igazolvány
• Targoncavezetői igazolvány
• Minimum 1 év hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:
• Kiváló szervező és kommunikációs készség
• Precíz, pontos munkavégzés
• Rendszerező készség és önállóság
• Szabálykövető magatartás
• Vevőközpontú, kedves személyiség, magatartás
• Győr közeli lakhely

Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés
• Mobiltelefon
• Fiatalos és dinamikusan fejlődő csapat

Amit kérünk a jelentkezéskor:
• Fényképes önéletrajz
• Jogosítványok és igazolványok szkennelt/fényképes beküldése
• Fizetési igény és lehetséges kezdődátum megjelölése

Amennyiben a pozícióval kapcsolatos ÖSSZES elvárásnak megfelel és érdekli az állás, várjuk jelentkezését a gsas@hatagro.hu-ra, az alábbiakban felsorolt anyagok MINDEGYIKÉNEK beküldésével:

  1. fényképes önéletrajz
  2. szkennelt/fotó formátumú jogosítványok és igazolások
  3. fizetési igény megjelölése
  4. legkorábbi kezdés időpontja

Kizárólag a fenti 4 anyag beérkezésével küldött jelentkezéseket fogadjuk.

Köszönjük.

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: HAT-AGRO Higiénia Kft.

725 összes megtekintés, 2 ma Nyomtatás