Gépkocsivezető

Colas Hungária Zrt. C jogosítvány  Bárhol 10 márc 2023

Állásajánlat leírása

Az ön feladata lesz:

  • A vállalat tulajdonát képező gépjármű vezetése személy-, anyag- és munkagépszállítás céljából, a gépjármű karbantartása, ápolása, műszaki állapotának ellenőrzése
  • Meghibásodás gyanúja esetén munkahelyi vezető haladéktalan értesítése
  • Rakodási feladatok irányítása, a rakomány átadása, illetve átvétele
  • A gépjármű üzemeltetéséhez szükséges napi karbantartások, gépbeállítások, hibaelhárítások elvégzése
  • A gépjármű használatához kapcsolódó dokumentumok előírásoknak megfelelő megléte, a gépjármű használata során a vonatkozó jogszabályi előírások betartása

Ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • B, C kategóriás jogosítvány
  • Gépjárművezetői kártya
  • Gépjárművezetői képesítési igazolvány (GKI kártya)
  • Nehézgépkezelői jogosítvány gépekkel való fel- és leálláshoz (előny)
  • Szakkísérői jogosítvány a túlméretes szerelvények kísérésére (előny)
  • Billencs gépkocsin szerzett tapasztalat (előny)
  • A munkakör mobilitást igényel

Amit mi az átlagtól eltérően nyújtunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés, stabil, nagyvállalati háttérrel
  • Színvonalas technikai, műszaki feltételek
  • Magán egészségbiztosítás
  • Cafetérián túlmutató béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

  • Országosan, budaörsi indulással

Amit még fontosnak tartunk:

  • Egyéni értékeink olyan csapatot építenek, amelyhez egyszerűen jó tartozni. Ezért kérjük Ön is arra törekedjen, hogy a sablonokat kerülve, megmutassa nekünk mi az Ön egyéni értéke. Ha tudni szeretné, hogy miért jó nálunk dolgozni, látogasson el honlapunkon a karrier menüpontba és nézze meg azt a videót, melyben kollégáink mondják el véleményüket.

Hogyan tud jelentkezni:
A szakmai önéletrajzokat az allas@colas.hu e-mail címre várjuk.

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: Colas Alterra Zrt.