This job listing has expired and may no longer be relevant!
12 jan 2017

BGépkocsivezető-kézbesítő

Újbudai Idősek Háza – Közzétette ujbudaiallasok@gmail.com Bárhol

Az Újbudai Idősek Háza (1115 Budapest, Fraknó u. 7.) az alábbi munkakörökbe keres munkatársakat: gépkocsivezető-kézbesítő

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
Részt vesz idős személyek szociális ellátásban, végzi az ellátott személyek szállítását, ellátja a napi küldemények postai és személyes kézbesítési feladatokat. Szabad kapacitás esetén karbantartói- kertészeti feladatokat is ellát.

Pályázati feltételek:
– középfokú képesítés
– személyszállításban szerzett – eltöltött legalább 1-3 év szakmai – tapasztalat
– B kategóriás jogosítvány
– büntetlen előélet

Pályázathoz benyújtandó iratok, igazolások:
– részletes szakmai önéletrajz
– végzettséget, képzettséget igazoló okiratok másolata
– 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Cég címe: 1115 Budapest, Fraknó u. 7.

Pályázatok benyújtásának módja: Az ujbudaiallasok@gmail.com E-mail címen keresztül, „Gépkocsivezető-kézbesítő” jeligével.Pályázat benyújtásának határideje: 2017.január 30.

Kategória: Belföldi gépkocsivezető. Jogosítvány: B. Salaries: 100 000 - 200 000 Ft.