Gépkocsivezető Nemzetközi fuvarozásra CE

X-HELIX Transport and Logistics CE jogosítvány  Győr, Magyarország 12 márc 2024

Gépkocsivezetőt keresünk Nemzetközi fuvarozásra CE jogosítvánnyal

Állásajánlat leírása:

X-HELIX  Transport & Logistics  nemzetközi gépkocsivezető kollégát keres, Magyar, Német, fuvarfeladatokhoz.

Feladat:

  • Nemzetközi fuvarfeladatok teljesítése
  • Kocsigazda rendszer

Elvárások:

  • CE kategóriás jogosítvány
  • Digitális tachográf kártya
  • GKI igazolvány
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Bejelentett bér, pontos utalás
  • Renault, Mercedes vontatók, Mega KÖGEL pótkocsik
  • Győri indulás és érkezés
  • Tapasztalt irányítás

Fizetés:

  • 800.000 HUF – 900.000 HUF nettó/hó munkanaptól függően

Kapcsolat:

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: X-HELIX Transport & Logistics