Állandó német körfuvarra keresünk 4 kezes sofőrpárt Hatvani indulással

Garden CE jogosítvány  Hatvan, Magyarország 14 márc 2024

Állásajánlat leírása

Elvárásaink:

  • C / E kategóriás vezetői engedély
  • érvényes GKI
  • PÁV vizsga
  • digitális tachográf kártya
  • nemzetközi gyakorlat 40 tonnás, nyerges, ponyvás szerelvényen

Járműparkunk:

  • Renault
  • DAF
  • Mercedes
  • MAN
  • járműveink mindenféle automata útdíjfizető készülékkel fel vannak szerelve

Munkarend:

  • indulás / érkezés Hatvan
  • minden második nap itthon van a napi pihenő
  • kocsigazda rendszer
  • kiszámítható munkavégzés
  • érdekegyeztetés, családias légkör

Fuvarfeladatok:

  • Magyarországról induló és érkező fuvarok
  • Rakodni nem kell Magyarországon, előrakjuk a pótkocsit
  • fix, állandó munka

Bérezés / juttatás:

  • fix kördíj minden körre
  • munkába járás térítése
  • szabadság kifizetése
  • minden hónap 10-éig pontosan kifizetve
  • előre kiszámítható munkavégzés

Fix munkalehetőség.

Jelentkezés 8-18 óra között +36-70-978-79-60 telefonszámon vagy garden@intertrans.hu e-mail címen.

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: Garden Intertrans Kft

Jelentkezés hétköznap 8-18 óra között +36-978-79-60 telefonszámon vagy garden@intertrans.hu e-mail címen.