Kamionsofőr

Unix Autó Kft CE jogosítvány  Budapest, Budapest, Magyarország 17 jan 2019

Állásajánlat leírása

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az “Év Magyar Vállalata” elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3700 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Kamionsofőr

“E” kategóriás jogosítvánnyal
Budapesti indulással 2-3 napos fix körök
Elérhető nettó bér: 480.000 Ft (fix bruttó alapbér + napi díj)

Amit kínálunk:
Bejelentett munkaviszony, versenyképes jövedelem

  • vonzó béren kívüli juttatások
  • fix indulási idők
  • tervezhető, kiszámítható munkaidő
  • modern, kényelmes autók (DAF, MAN, Volvo)
  • fix sofőrtárs, sőt sofőr társak jelentkezését is várjuk

Elvárásaink:

  • „E” kategóriás jogosítvány
  • érvényes GKI igazolvány
  • digitális gépjárművezetői kártya
  • alapszinten értesz a számítógéphez

A Te feladataid:

  • áruk szállítása Budapest – Románia útvonalon, az Unix Autó raktárközpontjai között
  • 2-3 napos romániai körök, rövid túra járatok
  • a szállítandó áruk felelősségteljes kezelése
  • célállomáson az áru lepakolása, göngyölegkezelés
  • négy kezes járatok
  • indulás a telephelyre, érkezés a cég saját telephelyeire
  • normál raklapos szállítás

CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Cégnév: Unix Autó

Pályázatodat az alábbi linkre kattintva tudod feltölteni:

vagy az alábbi email címre tudod elküldeni:

hr@unixauto.hu