This job listing has expired and may no longer be relevant!
17 Júl 2019

CE Autóipari alkatrész szállítás (CE) – Würzburg, Németország (Azonnali kezdéssel)

HR Rent kft – Közzétette HR Rent kft Würzburg, Bayern, Németország

Állásajánlat leírása

Teherautó sofőröket keresünk Németországba.

Munkavégzés helye: Würzburg, Németország

Feladatok:

– Németországon belül autóipari alaktrészek szállítása, (Nyergesvontató, Gitterbox) pakolni nem kell

Elvárások:

– Több éves teherautó sofőri tapasztalat

– C, E jogosítvány + GKI

– Autó a munkába járáshoz

– Minimális német nyelvtudás

Amit Kínálunk:

– Nettó 2300-2400 €/hó munkabér (Nettó 110 €/nap)

– Ingyenes szállás hétvégékre – Lakás vagy apartman

– Első kiutazás költségeinek finanszírozása

– Hosszú távú munkalehetőség

Cégnév: HR-Rent Kft.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi címen lehet: kulfold@hr-group.hu Tel: +36708660694 +3672212368 H-P: 8:00 - 17:00 Kapcsolattartó személy: Rack Dávid

Kategória: Nyergesvontató. Jogosítvány: CE. Állás címkék: autó ipar, autóalaktrész, azonnali, belföld, ce, Euro, gitterbox, gki, ingyenes, kamion, kezdés, kontener, logisztika, német, németroszág, nemzetközi, nyerges, nyergesvontató, sofőr, szállás, szállítás, teherautó, valamint vezető. Salaries: 700 000 Ft felett.

Bezárás