Kamionsofőr- nemzetközi – 450.000 -550.000 Ft

Horvath Kft. CE jogosítvány  Bárhol 22 febr 2018

Győri telephelyű cég, az EU-n belül végzünk nemzetközi áruszállítást, célországok Ausztria, Németország, Benelux államok.

Jármü amivel dolgozni kellene: MAN Tgx 440 EUR VI. hozzá kapcsolt nyerges félpótkocsival

Amit kínálunk:
-Főállású munkakör
-Bérezés nettó 450.000 – 500.000 Ft/hó
-2 hét munkavégzés 3 nap otthonlét
-Hosszú távú, biztos munkahely

Az álláshoz tartozó elvárások:
-Megbízhatóság
-Szükséges okmányok: PÁV III, Tachograf kártya, GPÁV III, CE kategóriás jogosítvány, GKI kártya

Előnyt jelent:
-Nemzetközi fuvarozásban szerzett tapasztalat
-Német vagy angol nyelvtudás

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük hívja az alábbi telefonszámot:

+36 30 9270 111 vagy

+36 30 9010 145

Cégnév: Győr