19 jan 2018

CEKonténeres gépjárművezető

Waberers belfold – Közzétette Waberers belfold Bárhol

A Waberer’s- Szemerey Logisztika Kft. munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

KONTÉNERES GÉPJÁRMŰVEZETŐ

Feladatok:

  • Belföldi és Nemzetközi fuvarfeladatok ellátása konténerszállító szerelvénnyel

Amit kínálunk:

  • Leghosszabb két hetes kint tartózkodás
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú, biztos munkahely Magyarország piacvezető logisztikai szolgáltatójának megújuló flottájánál (DAF)
  • Komfortos és biztonságos munkakörülmények: légrugós, légkondicionált fülke, tempomat, automata váltó, GPS járműkövetés
  • Kedvezményes üdülési lehetőség a Waberer’s Club Hotelben

Elvárások:

  • CE kategóriás jogosítvány
  • GKI igazolvány
  • PÁV I, II, vagy III
  • Digitális gépkocsivezetői kártya
  • Konténeres tapasztalat

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • Targoncavezetői képesítés
  • Emelőhátfal vizsga
  • ADR küldeménydarabos szakvizsga

Cég címe: • Budapest (XXIII. kerület)- BILK Logisztikai Központ

További információkért keresse kollégánkat a 20/524-0898-as telefonszámon.

Kategória: Konténerszállító. Jogosítvány: CE.

Job expires in 28 napok.