Magyar – cseh viszonylatra kamionsofőröket keresünk, hetelős munka, hétvégi parkolás Budapest, Komárom, Győr (lakhely szerint), TOBORZÁSI JUTTATÁS!

STEMI Transport s.r.o. CE jogosítvány  Bárhol 30 ápr 2018

Állásajánlat leírása

Elvárásaink:

  • C / E kategóriás vezetői engedély
  • érvényes GKI
  • digitális tachográfkártya
  • gyakorlat

Járműparkunk:

  • Volvo EURO 5-6-os, nyergesvontatók
  • alapfelszereléshez hozzátartozik az állóklíma, hűtő, XL kabin
  • járműveink automata útdíjfizető készülékekkel vannak felszerelve

Munkarend:

  • indulás / érkezés Budapest, Komárom, Győr (lakhely szerint)
  • hetelős munkarend
  • minden sofőrnek állandó jármű

Fuvarfeladatok:

  • Magyarországról induló és érkező fuvarfeladatok végzése ponyvás, nyerges szerelvénnyel
  • munkáink jelentős részét állandó partnereink biztosítják

Bérezés:

  • részletesen pontosítva a felvételi megbeszélés során
  • a fizetés rovatban feltüntetett összeg netto értendő
  • fizetés minden hónap 10-ig kifizetve
  • TOBORZÁSI JUTTATÁS!

Cégnév: Sedlčany, Csehország

Jelentkezés telefonon a 00421 915 394 334-es telefonszámon.