Magyarország és Csehország közti kamionfuvarozásra gépkocsivezetőket keresünk hetelős munkarendben, hétvégi parkolás Budapest, Komárom, Győr (lakhely szerint), TOBORZÁSI JUTTATÁS!

STEMI Transport s.r.o. CE jogosítvány  Bárhol 21 máj 2019

Állásajánlat leírása

Elvárásaink:

  • C / E kategóriás vezetői engedély
  • érvényes GKI
  • digitális tachográfkártya
  • gyakorlat

Járműparkunk:

  • Volvo EURO 5-6-os, nyergesvontatók, márkaszervizben szervizelve
  • a sofőrök kényelme érdekében autóink alapfelszereléshez hozzátartozik az állóklíma, hűtő, XL kabin
  • a hatékony munkavégzés érdekében járműveink cseh, szlovák és magyar útdíjfizető fedélzeti egységekkel vannak felszerelve

Munkarend:

  • indulás / érkezés Budapest, Komárom, Győr (lakhely szerint), megegyezés alapján más parkolási helyszín is elképzelhető
  • hetelős munkarend
  • napi 1 fuvarfeladat, ismétlődő partnerekkel és útvonalakkal
  • minden sofőrnek állandó jármű
  • magyar nyelvű irányítás

Fuvarfeladatok:

  • Magyarországról induló és érkező fuvarfeladatok végzése ponyvás, nyerges szerelvénnyel
  • állandó partnerek
  • nem gyűjtős fuvarok
  • nincs raklapcsere

Bérezés:

  • csehországi munkavállalás, minden adminsztrációt a cég intéz
  • részletesen pontosítva a felvételi megbeszélés során
  • a fizetés rovatban feltüntetett összeg netto értendő
  • fizetés minden hónap 10-ig kifizetve
  • éves hűségbónusz folyósítása
  • TOBORZÁSI JUTTATÁS!

Cégnév: STEMI Transport s.r.o.

Jelentkezés telefonon a +00421 915 394 334-es telefonszámon.