Multiliftes tehergépkocsi-vezető

FCC CE jogosítvány  Gyál, Pest, Magyarország 9 okt 2018

Multiliftes tehergépkocsi-vezető munkatársakat keresünk  Gyálra

Téged keresünk, ha:

  • rendelkezel:
    • C+E kategóriás jogosítvánnyal
    • PÁV III. kategóriával
    • GKI igazolvánnyal
    • digitális tachográf kártyával
    • nehézgép,- vagy könnyűgép-, vagy emelőgép kezelő OKJ-s bizonyítvánnyal
  • előnyben részesíted a hajnali munkakezdést, hogy a munka végeztével szabadon tölthesd a napod
  • nem félsz a forgózsámolyos pótkocsitól
  • van saját autód, motorod vagy bicajod, amivel be tudsz járni dolgozni

Jól fogod magad érezni nálunk, ha:

  • szereted a kiszámíthatóságot, és örülsz, hogy kizárólag belföldön kell dolgoznod
  • kedveled a pörgést
  • az önálló munkavégzés szabadsága felvillanyoz
  • örömöd leled az ügyfelek maximális kiszolgálásában
  • lényeges számodra, hogy bejelentett állásod legyen
  • motiválttá tesz, ha a teljesítményedet anyagilag is elismerjük
  • nem bánod, hogy a munkába járási költségeidhez kilométerenként 15 Ft-tal hozzájárulunk
  • a juttatásként kapott étkezési utalvánnyal szívesen vásárolsz
  • örülsz a tisztasági csomagnak, amit kéthavonta biztosítunk részedre
  • elengedhetetlen neked, hogy a munka mellett a családodra és a hobbidra is legyen időd
  • fontos számodra a jó hangulatú csapat, a családias légkör
  • tanulnál céges költségen, hogy újabb OKJ-s vagy gépkezelői végzettséget szerezz
  • szívesen részt vennél a céges rendezvényeinken, mint pl. a családi nap, horgász piknik, külföldi sportnap, foci bajnokság stb.
  • szereted a tiszta elvárásokat, amelyek mentén végezheted a munkád és elvárod, hogy a munkáltatód is betartsa a szabályokat
  • nem szeretnél állandóan váltani, hosszú távon egy munkahelyen képzeled el a jövőd

Az alábbi feladatok, kihívások várnak majd:

  • elsődleges feladatod, hogy partnereinktől a multiliftes konténer elszállítsd a kijelölt lerakóhelyre, illetve üres konténert helyezz ki,
  • majd a szállítólevélen leigazoltatod a partnerrel a teljesítést
  • folyamatosan gondoskodsz a munkádhoz kapcsolódó dokumentumok precíz vezetéséről és időben leadod azt a felettesednek
  • munka végeztével gondoskodsz a tehergépkocsi fülkéjének kitisztításáról, hiszen te sem szívesen ülnél reggel koszos autóba

Munkavégzés helye: Gyál külterülete

Cégünk, az FCC Magyarország Kft. teljes körű hulladékgazdálkodási szolgáltatást nyújt partnerei számára – megtalálva az optimális megoldást ügyfelei egyedi igényeihez, ugyanakkor valamennyi jogszabályi előírást maradéktalanul betartva.

Hiszünk a hosszú távú kapcsolatokban, melyek együttműködésre és megbízhatóságra épülnek.
Hiszünk a szakértelem fontosságában és az ezáltal biztosított minőség erejében.
Hiszünk abban, hogy munkánkkal hozzájárulunk környezetünk védelméhez.

Bővebb információk a www.fcc-group.hu  oldalon.

Cégnév: 2360 Gyál, Kőrösi út 53.

Elektronikusan küldd önéletrajzod a cv@fcc-group.hu email címre vagy hívd a +36 30 207 0973 telefonszámot.

Jelentkezésed postai úton is megküldheted:

FCC Magyarország Kft. Toborzás 2360 Gyál, Kőrösi út 53.