Napi bejárós gépjárművezető

Bio-Fungi Kft. CE jogosítvány  Ócsa, Magyarország 23 szept 2022

A Bio-Fungi Kft. ócsai telephelyére Napi bejárós gépjárművezető kollégánkat keressük Saját árunk szállítására!

 „A jövő élelmiszerét termesztjük!”

Kik vagyunk?

Közel 30 éve működő magyar családi vállalkozás, amely közel 400 főt foglalkoztat.

Amire számíthatsz, ha minket választasz:

  • Hosszú távú alkalmazotti jogviszony
  • Napi bejárós munka
  • Saját telephelyi felrakó és fix lerakók logisztikai központokban
  • Korszerű, folyamatosan megújuló és karbantartott gépkocsipark
  • Versenyképes bérezés
  • Előre tervezhető beosztás
  • Útiköltség támogatás
  • Stabil vállalati háttér

Mit fogsz csinálni? A következő feladatokban számítunk Rád:

  • Általunk termesztett gomba beszállítása belföldi logisztikai központokba
  • Telephelyen belüli fuvarozás
  • Esetenként rövid nemzetközi fuvarok (szomszédos országokba)
  • Esetenként a vállalat telephelyei közötti fuvarozás (Áporka-Ócsa)
  • Okmányok vezetése
  • Árumozgatás elektromos békával

Számítunk Rád, ha rendelkezel:

  • Érvényes vezetői engedéllyel „C”(+ „E”) kategóriára
  • GKI, digitális sofőrkártyával
  • PÁV III.
  • 2 év vezetési tapasztalattal
  • büntetlen előélet

Előnyt jelent, ha:

  • Ócsa közeli lakhely
  • Élelmiszerszállításban szerzett tapasztalat
  • Gépkezelői jogosítvány targoncához

Jelentkezni a karrier@biofungi.hu e-mail címen vagy a 70/526-3080 telefonszámon lehet.

Munkavégzés helye: 2338 Ócsa, Bio-Fungi telephely

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!