3/1 és 4/1 Fix fizetéssel

Eurodriverjobs CE jogosítvány  Győr, Győr-Moson-Sopron, Magyarország 20 febr 2019

2 főt keresünk  ponyvás és dobozos nyergesre fix címes fuvarokra cégünkhöz.

Munkakör leírása:

  • A géppark fiatal, 0-2 éves autókból áll,
  • Az irányítás magyar nyelven történik,
  •  Francia, Belga, Német és Ausztria területére kell szállítani nemzetközi viszonylaton belül,
  • Győri telephely,
  • Utazási hozzájárulás biztosítva,
  • Szlovák szerződés kötése,
  • 45 órás pihenő hotelben történik amit cégünk fizet.

Feladat:

  • Az áru időbeni leszállítása a kijelölt kirendeltségre
  • A szállítandó áruk felelősségteljes kezelése
  • Adminisztráció
  • Az autók típusa: DAF
    Az autókban van hűtő és minden úthasználati díjfizető eszköz
  • Ponyvás illetve dobozos nyerges szerelvények
  • 3/1 és 4/1 váltási rendszer

Fix fizetés: 150000ft/fő/hét + útiköltség térítés

3 hétre 450000ft +útiköltség térítés

4 hétre 600000ft +útiköltség térítés

Elvárások:

  • „E” kategóriás jogosítvány
  • GKI igazolvány
  • digitális gépjárművezetői kártya
  • küldeménydarabos ADR(egy hónap után a cég segít a megszerzésében, ha nincs)
  • minimum 1 éves nemzetközi kamion sofőri gyakorlat

Jelentkezésed az alábbi elérhetőségeken várjuk:

  • Megyesi Péter- 06706304507 – p.megyesi@eurodriverjobs.com
  • Haga Izabella – 06706750909 – i.haga@eurodriverjobs.com

Jelentkezésed az alábbi elérhetőségeken várjuk: Megyesi Péter- 06706304507 - p.megyesi@eurodriverjobs.com, Haga Izabella - 06706750909 - i.haga@eurodriverjobs.com