Négykezes kamionsofőr (virágszállítás)

Aspidistra Kft CE jogosítvány  Szigetszentmiklós, Magyarország 12 márc 2024

Cégünk növekvő igényeket lát el a virágszállító iparban, és jelenleg épp munkaerőt keresünk négykezes kamionvezető pozícióba. Fontos számunkra, hogy olyan munkatársakat alkalmazzunk, akik rátermettek a feladatra, elhivatottságot éreznek a munkájuk iránt, és fontos számukra a precizitás.

Pozíció: Négykezes Kamionsofőr (Virágszállítás)

Feladatok:
– Virágok szállítása Hollandia-Magyarország, Olaszország-Magyarország távlatban
– Export szállítmányozás Magyarország-Hollandia/Németország/Belgium, illetve Magyarország – Olaszország viszonylatban
– Az áru biztonságos és megfelelő állapotban tartása
– A kamion tisztán tartása, ügyvezető figyelmeztetése a karbantartások elvégzésére.
– Visszajelzés a szállításról, útvonalról, rakományról
– Szállítási dokumentáció kezelése.(szállítólevelek,menetlevelek)

Elvárások:
– Érvényes kamionvezetői engedély (CE kategória)
– Érvényes GKI, PÁV
– Minimum 2 éves tapasztalat négykezes kamionvezetőként
– Megbízható, önálló munkavégzés
– Kiváló idő- és útvonaltervezési képességek
– Jó kommunikációs és problémamegoldó készségek
– Fizikailag aktív állapot a manuális munkavégzéshez

Előny, de nem követelmény:
– Tapasztalat a virágszállítmányozásban

Amit kínálunk:
– Versenyképes fizetés
– Stabil, hosszú távú munkalehetőség
– Fiatal Scania S450-500-as nyergesvontatók, Krone pótkocsik

Helyszín:  Szigetszentmiklós

Jelentkezéshez kérjük, küldje el önéletrajzát  az alábbi email címre: info@aspidistrakft.com, vagy érdeklődjön telefonon: +36202524134

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: Aspidistra Kft.