This job listing has expired and may no longer be relevant!
30 Már 2018

CENémetországi sofőr (CE) munka, nettó 2300-2500 Euró keresettel

workineu – Közzétette workineu Bárhol

 Sürgősen keresünk csapatunk bővítése miatt Németországba, C+E kat jogosítvánnyal, GKI kártyával, saját autóval, németországi belföldi fuvarozásra/Dél és Közép-Németországba kell fuvarozni/ teherautó sofőröket, német bejelentéssel és korrekt fizetéssel.

Angol vagy német nyelvtudás előny, de nem elvárás.

Feladatok: építőipari termékeket kell építkezésekre és autópályákhoz szállítani nyerges teherautóval.

Amit kínálunk:

– Németországi bejelentett munka és szabadságrend

– Német nyugdíj és társadalom biztosítás

–  havi NETTÓ 2300-2500 EUR. fizetés

– 4/1 hetes turnusban is lehet dolgozni

– hétfőtől péntekig és havi 1-2 szombaton is lehet dolgozni, hétvége szabad

Amit elvárunk:

– Érvényes C+E jogosítvány, GKI kártya

– Saját személygépkocsi

– Alap Angol vagy Német nyelvtudás előny

– Legalább fél éves tapasztalat C+E jogosítvánnyal

– Tanulásra való hajlandóság

– Megbízhatóság, talpraesettség

Aki már 2018.04.02-án meg tud érkezni az irodánkba Nürnberge és tud április 3-án kezdeni, annak plusz nettó 400 Euró prémiumot fizetünk a fizetésen kívül.

Cég címe: Nürnberg

Érdeklődni e-mailben német vagy magyar önéletrajzzal a facharbeiter2@t-online.de e-mail címen és telefonon a +3620-505-9704-es számon lehet.

Kategória: Nyergesvontató. Jogosítvány: CE. Salaries: 500 000 - 600 000 Ft.

Most adja fel álláshirdetését! Szeptember 30-ig 20%-os kedvezménnyel!Hirdetés feladása

Bezárás