Nemzetközi Gépjármű vezetőket keresünk!

Bihari86 CE jogosítvány  Újlengyel, Pest, Magyarország 8 nov 2018

Megkérdeztük gépjárművezető kollégáinkat, miért jobb nekik az Inter-VM Trans Kft. nél dolgozni mint az előző munkahelyükön.

az alábbi válaszokat kaptuk:

  1. kiszámíthatóbb fuvarfeladatok
  2. több fizetés
  3. folyamatosan van munka
  4. többet vagyok otthon
  5. profibb csapat
  6. közelebb van
  7. stabilabb háttér
  8. időben történik a bérkifizetés

Amennyiben munkahelyváltáson gondolkozik, és kollégáink véleménye felkeltette önben az érdeklődést, jelentkezzen hozzánk gépjárművezetőnek.

Jelenleg 50 fő nemzetközi gépjárművezető kolléga dolgozik nálunk több mint 1 éve, sokan közülük 5 és 10 éve csapatunk tagja.

Amit kínálunk:

Multinacionális, fejlett munkakörülmények, de mégis barátságos csapat.

  • nemzetközi fuvarok C (7,5t) kategóriában (1 maximum. 2 hetes távollét)
  • nemzetközi fuvarok C+E (24t) kategóriában (1 maximum. 2 hetes távollét)
  • kimagasló kereseti lehetőség
  • pontos bérkifizetés (minden hónap 10-ig)
  • rugalmas munkavégzés
  • modern, kényelmes járműpark (Renault T modell, Iveco Eurocargo)
  • előre meghatározott útvonalterv
  • okos telefon, internet hozzáféréssel
  • vezetés technikai ösztönző rendszer
  • telephelyi üzemanyagkút

Elvárások:

  • C kategóriás jogosítvány
  • E kategóriás jogosítvány
  • PÁV I. vagy PÁV II. vagy PÁV III. igazolás
  • GKI igazolvány
  • Érvényes útlevél
  • Digitális gépjárművezető kártya

Átlag kereset:   „C” kategória 350-400.000 Ft

„C+E” kategória 500-650.000 Ft

– bejárási hozzájárulás

– éves oktatás

– hűség bónusz

Cégnév: Újlengyel

További információ érdeklődjön telephelyünkön, vagy keressen fel minket az alábbi elérhetőségeinken.

Érdeklődni munka napokon (hétfő-péntek 08h-16h között)   +36 30 588 9888, b.gabor@intervm.hu