Nemzetközi gépjárművezető

ACTIVE PLUS KFT CE jogosítvány  Budapest, Budapest, Magyarország 20 febr 2019

Állásajánlat leírása

Nemzetközi gépkocsivezetőket keresünk!

20 éve nemzetközi árufuvarozással foglalkozó csapatunkba gyakorlott és kezdő gépkocsivezetők jelentkezését várjuk DAF XF Euro 6 / Krone ponyvás, mega nyerges szerelvényekre. Jelenleg 26 járművünk van, melyek 1-2 évesek. Célországok: Ausztria, Németország, Olaszország, Franciaország. Telephelyezés Budapesten és Győrben.

amit kínálunk:

-stabil háttér

-folyamatosan megújuló, modern járműpark

-kocsigazda rendszer 3/1 hetes turnusban

-import-export és uniós feladatok egyaránt

-többnyire 1fel-, 1 lerakó

-munkarend egyéni megállapodás szerint 2/1 vagy 3/1 hetes turnus

-napidíjas fizetés:

elvárásaink:

-C,E kategóriás jogosítvány

-GKI vizsga

-digitális járművezetői kártya

-561/2006EK betartása

Cégnév: 1106 Budapest Jászberényi u 41

információ és jelentkezés:

Császár Péter: +36 1 431 88 40, p.csaszar@ap-log.com