5 nov 2018

CENemzetközi gépjárművezető

pamer trans kft – Közzétette pamer trans kft Bárhol

Cégünk nemzetközi fuvarozással és szállítmányozással foglalkozik Magyarország-Olaszország viszonylatban.

Az alábbi pozícióra keresünk munkatársat:

Gépjárművezető

Rólunk:

Biatorbágyi telephellyel rendelkező cég, GKI vizsgával, és digitális sofőr kártyával rendelkező gépkocsivezetőt keres 40 tonnás autóra.

Nemzetközis munkára keresünk sofőrt.
Az autók Olaszország és Magyarország között dolgoznak kizárólag.
Részrakományokat viszünk ki és hozunk be.
Az autók minden héten itthon vannak.

Feladatok:

  • Tehergépkocsi vezetése/áruszállítás Magyarország – Olaszország útvonalon
  • Tehergépkocsikkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Tehergépjárművekre alkalmazott szabályok, előírások betartása
  • Áruátvétel adminisztrációja

Elvárások:

  • C+E kategóriás vezetői engedély
  • Digitális sofőr kártya
  • GKI

Amit kínálunk:

  • Saját kamiont, céges telefont
  • Stabil, megbízható vállalati hátteret
  • Fizetés nettó 400.000 – 500.000 Ft

Érdeklődni a +36 30 990 5531-es telefonszámon lehet.

Cég címe: 2051 Biatorbágy

Kategória: Nyergesvontató. Jogosítvány: CE. Salaries: 400 000 - 500 000 Ft.

Job expires in 18 nap.

Bezárás