Nemzetközi Gépjárművezető

Horvath Kft CE  Győr, Győr-Moson-Sopron, Magyarország 28 Júl 2020

Több mint 20 éve működő, nemzetközi fuvarozással foglalkozó, a koronavírus alatt is stabilan működő Horváth Kft flottabővítés miatt tapasztalattal rendelkező GÉPJÁRMŰVEZETŐ kollégát keres nyerges ponyvás szerelvényre.

Munkakör: Magyarország-Ausztria- Magyarország körfuvarok, előre tervezhető fix fel-lerakók. Győri indulás.

Hetente két éjszaka a járműben.

Hétfőtől-Péntekig történő munkavégzés!

Amit kínálunk:

  • fizetés: fix 440.000-Ft nettó bér
  • garantált minden hétvége itthon,
  • MAN TGX vonatató + Schwarzmüller félpótkocsi
  • autógazdás rendszer,
  • magyar nyelvű irányítás,
  • hosszútávú bejelentett munkaviszony
  • AETR szabályok teljeskörű betartása, vezetési és pihenő idők figyelemmel követése
  • lendületes csapat.

Téged keresünk:

  • Ha rendelkezel C+E kategóriás jogosítvánnyal,
  • Gépjárművezetői Képesítési Igazolvánnyal (GKI),
  • Digitális tachográf kártyával.
  • Ha igényes vagy a munkádra és a munkakörnyezetedre.
  • Tekercsszállításban szerzett gyakorlat előnyt jelent.

Önéletrajzodat várjuk a horvath.kft@t-online.hu email címre. Bővebb információért keress minket a +3620/9246868 telefonszámon!

Cégnév: Horváth Kft