Nemzetközi Gépjárművezető (nettó: 895.000.-)

Titán High & Heavy Kft CE jogosítvány  Bárhol 21 júl 2022

Titán High & Heavy Kft. felvételt hirdet nemzetközi gépjárművezetői pozícióba.

A jelentkezéseket egész Magyarország területéről várjuk,  nyugat európai viszonylatokra.

Amit kínálunk:

  • Munkarend
    • kocsigazda rendszer 2 hét / 2 nap pihenő / 2 hét
  • Versenyképes bérezés
    • nettó 895,000.- Ft + bónusz
  • Géppark
    • Nagy fülkés új DAF 480 XF vontatók

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • CE nemzetközi gépjárművezetői tapasztalat (min. 2 éves)
  • Érvényes CE kategóriás jogosítvány
  • Érvényes GKI kártya
  • Érvényes Tachograf kártya
  • ADR vizsga előny
  • EU egészségbiztosítási kártya

Jelentkezés a info@titanhh.com e-mail címen vagy a tel:+36308164639-es telefonszámon !

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: Titán High & Heavy Kft