nemzetközi gépkocsi vezető

Interoil Trans DE jogosítvány  Cegléd, Magyarország 30 szept 2020

Családi vállalkozásként működő, nemzetközi szállítmányozást végző cégünk alkalmazásába gépjármű vezető kollégákat keresünk folyamatosan bővülő szállítási feladataink ellátásához, azonnali kezdéssel.

📌 Feladatok:
• Áruszállítás megadott útvonalon.
• A szállítandó áruk felelősségteljes kezelése.
• Körültekintő gépjárműkezelés.

  • Kocsigazda rendszer

📌 Amit kínálunk:
• Fizetés nettó 500.000-600.000 Ft
• Magyarországról induló és Magyarországra érkező fuvarok.
Családbarát munkaidő: hetelős, minden héten de legkésőbb minden második héten garantált hazaérkezés.
• Folyamatos fuvarszervezés, nem szükséges heteket várni Európában.
• Hosszú távú teljes munkaidős szerződés, határozatlan időre, stabil magyar vállalati háttér.
• Modern, jól karbantartott gépjárműflotta.
• ADR bizonyítvány előny, de nem feltétel, ugyanakkor plusz juttatást jelent.

📌 Elvárások:
• “E” kategóriás jogosítvány digitális sofőrkártyával.
• Fuvarozásban szerzett tapasztalat.
• Igényes, megbízható munkavégzés.

Jelentkezés az alábbi email címen vagy telefonszámon lehetséges:
karoly.janos@elastic91.hu, +36 (53) 312-439