Nemzetközi gépkocsivezető

Oberon Trans Kft. CE jogosítvány  Olaszország 9 jan 2023

Állásajánlat leírása

Tisztelt Kollégák!

Tapasztalt C+E kategóriás nemzetközi sofőr vagy?

Akkor itt az ideje, hogy jelentkezz hozzánk, az Oberon Trans-hoz!
Csapatunkat profi gépkocsivezetőkel szeretnénk bővíteni és reméljük, hogy az egyik Te leszel!

Mit tudunk nyújtani Neked?

 – 650.000-800.000 Ft, számolható napidíjas, minden hónap 10-ig elutalt fizetés!
– Kisbuszos utazás a kamion és az orosházi telephelyünk között!
– Havonta 21-23 munkanap, hétvégi hosszú pihenőkkel!
– Folyamatos, hosszútávú és fix munkák!
– Új nagyfülkés DAF géppark!
– Saját autós rendszer!

Mit várunk el Tőled?

– Legyenek alap informatikai és vontató-, pótkocsi műszaki ismereteid!
– Ismerd és tudd kezelni a billencs vagy mozgópadlós szerelvényeket!
– Pontosan, előre kalkulálható módon teljesítsd a fuvarokat!
– Legyen tapasztalatod az olasz-magyar viszonylatokban!
– A kiosztott munkafeladatok tudd önállóan megoldani!

Előny, de nem feltétel, ha Békés megyében vagy Pest-Visonta-Nagykanizsa környékén élsz! Ha magadra ismertél a felsoroltakban és látod, hogy mekkora lehetőséget kínálunk Neked, akkor jelentkezz hozzánk emailben vagy telefonon!

email:        sofor@oberontrans.hu
telefon:     +36706346584 – Samu Attila

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!