Nemzetközi Gépkocsivezető

job-csc CE jogosítvány  Wels, Oberösterreich, Ausztria 12 jan 2017

CSC Czech Service Cargo s.r.o. (Ceske Budejovice, Csehország-ba),

nemzetközi gépjárművezetőt keres nyerges szerelvényekre

AUSZTRIA – BELGIUM viszonylatra

Elvárások:

– C+E jogosítvány,
– nemzetközi tapasztalat – minimum 1 év
– digitális gépjárművezetői kártya,
– nemzetközi árufuvarozói igazolvány vagy GKI igazolvány / PAV vizsga
– büntetlen előélet
– angol vagy német bázis szinten – Dispo angolul vagy németül. Ha szükseges van magyar dispo is.

Amit kínálunk:

– EURO 5-6 DAF járműpark, KIEGÉSZÍTŐ KLÍMA
– hosszú távú munkalehetőség
– kialakult fuvarok
– családias munkakörülmények és légkör
– Tervezhető munkaidő
– Hosszú távú munkalehetőség, bejelentett munkahely – Csehországba

Cégnév: Dvorakova 381/21, CZ-370 01 Ceske Budejovice

Jelentkezni a +420 735 753 224 telefonon ( Hetfötöl szerdaig, 08:00 - 17:00 ), illetve önéletrajz beküldésével lehet, az job@csc-logistics.com címe lehet.