This job listing has expired and may no longer be relevant!
19 jún 2018

CENemzetközi gépkocsivezető

ACTIVE PLUS KFT – Közzétette ACTIVE PLUS KFT Bárhol

Állásajánlat leírása

Nemzetközi gépkocsivezetőket keresünk!

20 éve nemzetközi árufuvarozással foglalkozó csapatunkba gyakorlott és kezdő gépkocsivezetők jelentkezését várjuk DAF XF Euro5-Euro6 / Krone ponyvás, mega nyerges szerelvényekre. Jelenleg 26 járművünk van. Célországok: Ausztria, Németország, Olaszország, Franciaország. Telephelyezés Budapesten és Győrben.

amit kínálunk:

-stabil háttér

-folyamatosan megújuló, modern járműpark

-kocsigazda rendszer

-import-export és uniós feladatok egyaránt

-többnyire 1fel-, 1 lerakó

-munkarend egyéni megállapodás szerint

-napidíjas fizetés

elérhető maximális jövedelem 520.000.-Ft/hó

elvárásaink:

-C,E kategóriás jogosítvány

-GKI vizsga

-digitális járművezetői kártya

-561/2006EK betartása

információ és jelentkezés:

Császár Péter

+36 1 431 88 40

p.csaszar@ap-log.com

Cég címe: 1106 Budapest, Jászberényi út 41

Császár Péter+36 1 431 88 40p.csaszar@ap-log.comwww. ap-log.com

Kategória: Nemzetközi gépkocsivezető. Jogosítvány: CE.

Most adja fel álláshirdetését! Szeptember 30-ig 20%-os kedvezménnyel!Hirdetés feladása

Bezárás