Nemzetközi Gépkocsivezető

KD-Sped CE jogosítvány  Győr, Magyarország 4 máj 2021

Állásajánlat leírása

Nemzetközi gépkocsivezető

munkatársat keresünk.

2009 óta működő, magyar tulajdonban lévő, nemzetközi szállítmányozással foglalkozó családi vállalkozás.

Főbb feladatok, munkák:

-Nemzetközi fuvarfeladatok lebonyolítása nyerges szerelvényekkel, vezénylés szerint!
-Rakomány megfelelő rögzítése.
-Fuvarokmányok helyes kitöltése, továbbítása okostelefonon keresztül.
-Munkaeszközök gazdaságos üzemeltetése, állapotmegóvása és tisztán tartása.
-Útvonalak betartása
-Győri indulás-győri érkezés.
-Összeszokott négykezes párosok jelentkezését is várjuk!

Az álláshoz tartozó elvárások:

-C,E kategóriás jogosítvány
-Érvényes GKI kártya
-Érvényes PÁV vizsga
-Érvényes Sofőrkártya
-AETR és 561 ismerete.
-Okostelefon használat
-Egy év nemzetközi tapasztalat(AT,DE,FR,ES,IT)
-Munkára és önmagára való igényesség!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

-Küldeménydarabos ADR vizsga
-Több éves tapasztalat
-Alapszintű angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

-Bt. 230.000 Ft alapbér + napidíj
-Versenyképes fizetés (nettó 550.000-750.000 Ft)
-Magyar bejelentés
-Hosszútávú munkalehetőség
-Nagyfülkés, állóklímás, garanciális fiatal géppark.
-Útdíj fizetők készülékek az összes országra után fizetéssel.
-Céges bankkártya és üzemanyagkártya.
-Céges okostelefon.
-Munkabeosztás:
-3/1 (magyar, osztrák, francia, spanyol,olasz,akár északi pálya, német)
-export – import munkák (magyar-német-magyar)
-Felkészült, segítőkész szakmai háttér!
-Nincsen raklapcsere
-Nincsen angol
Jelentkezni az info@kd-sped.com e-mail címen vagy https://www.facebook.com/kdsped/ oldalon lehet. Bővebb felvilágosítást a +36707726508-as telefonszámon lehet kérni. Csak komoly, dolgozni akaró és tudó munkavállalók jelentkezését várjuk!